Palieliniet savus Dragon Tiger laimestus līdz maksimumam

Kambodžā izstrādātais Dragon Tiger ir populāra spēle Āzijas valstīs, kā arī citās pasaules vietās. Lai to atskaņotu, spēlētāji uz vietas ievieto divas kārtis ar tīģeri un pūķi. Neatkarīgi no tā, vai spēlētājs ir pieredzējis vai ir iesācējs, spēli ir ļoti viegli spēlēt. Tomēr dažiem spēlētājiem ir bijušas problēmas, spēlējot to. Šī ir spēle, kurā spēlētājs to iegūst uzreiz, vai ne. Neskatoties uz to, ir daži svarīgi padomi, kas spēlei jāiemācās, ja viņš vēlas uzvarēt vienkārši un viegli. Šis ir dažu padomu sadalījums.

Aigars Balodis
WriterAigars BalodisWriter
Bet Tīģeris vai Pūķis

Bet Tīģeris vai Pūķis

Spēlētājam vajadzētu pieturēties pie Pūķa vai Tīģera, jo tas ir labākais risinājums, ja viņi nevēlas paļauties uz kāršu skaitīšanu vai stratēģiju. Spēlētājam vienmēr jācenšas likt likmi Pūķim vai Tīģerim, kuru viņš / viņa redz, kuram ir visaugstākais rangs. Vairumā gadījumu spēlētājs saņem vairāk laimestu, jo šādu likmju likme mājās ir 3%. Tomēr ir gadījumi, kad Pūķis un Tīģeris kļūst vienādi rangā neatkarīgi no uzvalka, padarot to par neizšķirtu. Šādā gadījumā viņš atgūst pusi no savas galvenās likmes, un neizšķirts iegūst uzvaru ar 11: 1.

Bet Tīģeris vai Pūķis
Karšu skaitīšanas stratēģija

Karšu skaitīšanas stratēģija

Dragon Tiger spēlē tiek izmantotas dažas kārtis, kas spēlētājiem padara karšu skaitīšanas stratēģiju vieglu. Spēlētājam, kurš vēlas saskaitīt kārtis, šī taktika noder, cenšoties izvairīties no neveiksmīgas zīmēšanas. Šajā spēlē tiek izmantotas dažas kārtis, kas spēlētājam ļauj vieglāk izsekot jau izdalīto lielo vai mazo kāršu skaitam. Tādējādi ir vieglāk izsekot pārdoto septiņu numuru skaitam. Tas notiek tāpēc, ka, sastādot septiņus rezultātus, spēlētājs zaudē likmi. Tāpēc, ja spēlētājs izseko un izvairās no šiem neveiksmīgajiem septiņiem, tad viņš / viņa var palielināt savas izredzes laimēt likmi.

Karšu skaitīšanas stratēģija
Uz piemērotiem principiem balstīta stratēģija

Uz piemērotiem principiem balstīta stratēģija

Vēl viens padoms, kas var palīdzēt spēlētājam uzvarēt Pūķa un Tīģera spēlē, ir pamanīt visvairāk uzvalku. Spēlētājs var novērtēt spēlējamo kāršu skaitu. Viņš vai viņa šai stratēģijai var izmantot klāju skaitu. Šī pieeja ļauj spēlētājam noteikt vispiemērotāko uzvalku veidu, ļaujot viņam likt likmes uz vismazāk izspēlēto kāršu uzvalku. Pareizas likmes gadījumā uz uzaicinājumu balstīta stratēģija piešķir spēlētājam izmaksu 3: 1. Tādējādi spēlētājam ir ļoti svarīgi iekļūt Pūķī vai Tīģerī, norādot uz kāda veida kāršu tā ir.

Uz piemērotiem principiem balstīta stratēģija
Izvairieties no kaklasaites derībām un piemērotajām likmju likmēm

Izvairieties no kaklasaites derībām un piemērotajām likmju likmēm

Spēlētājiem, kuri veic neizšķirtu likmi, ir liela iespēja laimēt, kaut arī laimesta iespējamība ir maza. Pastāv gadījumi, kad spēlētāji atturas no derībām, jo spēles rezultāts ir 32%. Ir 86 320 iespējamās karšu kombinācijas, no kurām tikai 6488 no tām ir saites. Tas nozīmē, ka 79 872 likmju kombinācijas var beigties ar zaudējumiem. Šīs izredzes noteikti padara to par vienu no vissmagākajām derībām spēlētājiem, lai uzvarētu. Tomēr derību kaklasaites likmju rezultāts ir sliktāks, jo 1 456 likmes kulminācijā ir neizšķirts. Tāpēc spēlētājam vajadzētu izvairīties no šīm izredzēm, ja vien viņš / viņa rēķinās tikai ar veiksmi.

Izvairieties no kaklasaites derībām un piemērotajām likmju likmēm
About the author
Aigars Balodis
Aigars Balodis
About

Aigars Balodis, Latvijas spilgtā zvaigzne tiešsaistes kazino lokalizācijas scenā, apvieno savu mīlestību pret spēlēm ar dziļu cieņu pret bagāto Latvijas kultūru. Katra spēle, ko viņš pieskaras, jūtas dziļi iesakņojusies Latvijas sirdī.

Send email
More posts by Aigars Balodis